خدمات سایت تکوس

سایت تکوس به عنوان اولین ارائه دهنده خدمات مهندسی مجازی در ایران، خدمات زیر را به کاربران ارجمند خود ارائه می دهد. برای بهره مندی از این خدمات می بایست در سایت ثبت نام نمود تا پس از ورود به سایت، لینک های دسترسی به خدمات برای کاربر فعال شوند. این لینک ها در نوار بالایی سایت و در زیر لینک داشبورد قابل مشاهده خواهند بود.

جستجو پیشرفته مواد

در این خدمت سعی تیم تکوس بر آن بوده تا با تهیه بانک اطلاعاتی جامع از مواد موجود در بازار ایران، توانایی جستجو بر اساس نام گرید، نوع مواد، نام تولید کننده، کاربرد و خواص دلخواه در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهد تا پس از یافتن ماده مورد نظر خود، اطلاعاتی نظیر خواص، نوع و کاربردهای آن را مشاهده نموده و دیتاشیت آن را دانلود کنید. برای مثال اگر به دنبال گریدهای پلیمری مورد استفاده برای لوله می باشید با انتخاب کاربرد لوله گریدهای مورد نظر نمایش داده می شوند. حال اگر به دنبال لوله با جنس HDPE می باشید پس از انتخاب کاربرد، در بخش نوع ماده گزینه HDPE را انتخاب کرده و لیست مورد نظر شما، نمایش داده خواهد شد.

جستجو استانداردها

در این خدمت سایت تکوس با جمع آوری استانداردهای مورد استفاده در تأیین خواص مواد، این امکان را به شما کاربر گرامی می دهد تا در صورت نیاز از نحوه انجام دوباره این آزمون ها و به دست آوردن مجدد مقدار کمی خواص مطلع شوید.

گفتمان مجازی

تیم تکوس با ایجاد جامعه ای از متخصصان و فعالان در حوزه صنعت، این امکان را فراهم آورده است تا با استفاده از این خدمت به طرح موضوعات و تبادل نظر در حوزه های گوناگون علم و صنعت با دیگر افراد حاضر در این جامعه بپردازیم و با تبادل اطلاعات با یکدیگر در مسیر پیشرفت صنعت کشور عزیزمان ایران، گامی نهاده باشیم.

عیب یابی

در وبسایت تکوس با تهیه بانک اطلاعاتی تخصصی از مشکلات فرآیندی رایج در صنعت امکان جستجو بر اساس نام و انواع فرآیند ( تزریق، بادی، اکستروژن و ...) فراهم گردیده است تا پس از یافتن مشکل مورد نظر خود مراحل رفع و یا بهبود آن را مشاهده نمایید. در انتهای هر کدام از صفحات این خدمت فرم در خواست مشاوره آنلاین قرار داده شده است تا در صورت نیاز با مشاورین ما در تماس باشید.

مشاوره آنلاین

تیم تکوس با طراحی این خدمت امکان برقراری ارتباط با متخصصین و افراد خبره در صنعت را برای شما عزیزان فراهم کرده است تا در صورت بروز مشکل در فرآیند تولید و عدم رفع آن از طریق سیستم عیب یابی، با برقراری ارتباط با مشاوران متخصص ما به صورت آنلاین، به گفتگو با آنها پرداخته و پس از تبادل اطلاعات مورد نیاز همچون عکس و شرایط فرآیند در سریع ترین زمان ممکن راه حل برطرف سازی مشکل خود را به شما ارائه دهند.

وبینارها

با فراهم سازی بستر برگزاری وبینار در سایت تکوس، امکان برگزاری سمینارهای آموزشی و تخصصی تحت وب مهیا گردیده است. با ایجاد این خدمت، بدون نیاز به حضور فیزیکی، می توانید در کلاس های آموزشی حضور به عمل بیاورید و با صرفه جویی در زمان و هزینه خود، بیشترین بهره وری را داشته باشید.