جستجو مواد

در صفحه بانک اطلاعاتی مواد پلیمری و شیمایی تکوس، امکان جستجو و فیلتر کردن مواد بر اساس نام گرید، تولیدکننده، نوع ماده، افزودنی و مستربچ، فرآیند، کاربرد و خواص وجود دارد. مهم ترین ویژگی بانک اطلاعاتی مواد سایت تکوس در جستجو و فیلتر کردن چندین مورد به صورت هم زمان می باشد. همچنین با بهره گیری از این سامانه می توان گریدهای مشابه را یافت و مشخصات فنی مواد را مشاهده نمود.

جستجو نام گرید

به منظور جستجو مواد بر اساس نام گرید، می بایست در کادر بالای فهرست نتایج، نام گرید مورد نظر را بنویسید.

materials-grade-name-filter

جستجو خواص

به منظور جستجو مواد بر اساس خواص آن ها، می بایست ابتدا از فهرستی که در کادر بالای نتایج وجود دارد، خاصیت مورد نظر خود را انتخاب نمایید. سپس منتظر بمانید تا مقادیر کمینه و بیشینه آن خاصیت برای تمامی مواد نمایش داده شود. در نهایت با تعیین بازه مورد نظر خود، موادی که مقدار خاصیت انتخاب شده آن ها در این بازه باشد به نمایش در خواهند آمد.

materials-property-filter

مشاهده مشخصات فنی ماده

برای مشاهده مشخصات فنی ماده مورد نظر پس از جستجو، می بایست بر روی لینک ماده در فهرست نتایج کلیک نمایید.

دانلود برگه مشخصات فنی ماده

جهت دانلود برگه مشخصات فنی ماده، ابتدا می بایست وارد صفحه مربوط به آن ماده شوید. سپس می بایست در بخش مشخصات عمومی ماده، در جلوی ردیف "دیتاشیت" بر روی لینک دانلود کلیک نمایید.

materials-datasheet-download

درخواست ثبت مشخصات ماده جدید

در صورتی که ماده مورد نظر شما در بانک اطلاعاتی سایت تکوس موجود نباشد می توانید با استفاده از فرم درخواست که در پایین صفحه جستجو مواد قرار دارد، نام و یا مشخصات ماده مورد نظر خود را وارد نموده تا در سریع ترین زمان ممکن، آن ماده به بانک اطلاعاتی مواد افزوده شود. همچنین در صورت وجود مشکل و یا اشتباه در مشخصات فنی مواد، می توانید آن مورد را اعلام فرمایید تا اصلاحات لازم صورت گیرد.

materials-request