پیام مدیر سایت

با توجه به نیازهای روز افزون بخش تولید به کاهش هزینه ها، حل مشکلات پیچیده فنی، طراحی و توسعه محصول، تیم تکوس بر آن شد تا برای اولین بار در ایران خدمات مهندسی مجازی را به صورت گسترده در صنعت پلیمر و صنایع مربوطه ارایه نماید. تمامی این خدمات به صورت آنلاین و تحت وب با قابلیت دسترسی 24 ساعته از هر نقطه ای از کشور و جهان ارایه می گردد.
راه اندازی چنین وبسایتی از زمستان سال 1393 آغاز گردید. در ابتدا پس از بررسی انواع خدمات مهندسی موجود، امکان ارائه آن‌ها به صورت آنلاین مورد مطالعه قرار گرفت. در بهار سال بعد پس از انتخاب خدمات مورد نظر، فرآیند طراحی و مکانیزه کردن آن‌ها شروع گردید. در نهایت پس از برنامه ریزی‌ها و تأمین زیرساخت‌های مورد نیاز، فرآیند برنامه نویسی و ساخت وبسایت در تابستان سال 1394 آغاز گردید تا سرانجام در اواخر شهریور ماه سایت تکوس به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرد. در فاز اول فعالیت تا پایان پاییز سال 1394 تمامی خدمات سایت تکوس به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌گیرد تا مشکلات موجود برطرف شده و اصلاحات مورد نیاز صورت گیرد.
نحوه ارائه خدمات به کاربران، به صورت یک سرویس اشتراکی خواهد بود؛ به این صورت که پس از اتمام دوره استفاده رایگان از خدمات (پایان پاییز سال 1394) کاربران جهت استفاده از خدمات، می‌بایست مبلغ حق عضویت را به صورت ماهانه پرداخت نمایند.
به منظور افزایش سطح کیفی خدمات آموزشی در ایران، سایت تکوس برای اولین بار اقدام به راه اندازی خدمت وبینار در صنعت پلیمر و برگزاری دوره‌های آموزشی صنعتی به صورت مجازی کرده است. برای شرکت و ثبت نام در این وبینارها، می‌بایست در سایت عضو شده و سپس در وبینار مورد نظر ثبت نام کرد. وبینارها ممکن است به صورت رایگان برگزار شوند و یا برای شرکت در آن‌ها هزینه جداگانه‌ای دریافت شود.
سایت تکوس به عنوان سایتی پویا و در حال توسعه، مفتخر است اعلام نماید بر اساس بازخورد کاربران خود پیش خواهد رفت و جلب رضایت مشتری در اولیت کاری آن خوهد بود. امید است تا به کمک شما کاربران گرامی محیطی غنی از اطلاعات فنی برای شما عزیزان فراهم گردد.

میلاد مهران‌پور - مدیر سایت تکوس

تکوس چگونه به شما کمک می کند؟